DHMA e.K.
 

Ekspertyza - Usługi informacyjne - Doradztwo bisnesowe - Maszyny używane - Dobra inwestycyjne

 

 

Serdecznie witamy!

Informacje ogólne na temat firmy DHMA dla naszych klientów i partnerów z PolskiSłużymy Państwu pomocą i radą:

- przy planowaniu zakupu nowych dóbr inwestycyjnych
- w zakresie modernizacji urządzeń produkcyjnych
- poprzez sporządzanie ekspertyz i wycenę urządzeń

 

Aby mogli się Państwo w pełni skoncentrować na bieżących interesach, my zajmiemy się organizacją zakupu poszukiwanych przez Państwa produktów i urządzeń. Przejmiemy także wyszukiwanie niezbędnych informacji i danych, oferujemy doradztwo inżynieryjno-techniczne, kontaktujemy dostawców, ułatwiając w ten sposób wybór najlepszych i najkorzystniejszych cenowo oferentów na rynku międzynarodowym. Zapewniamy państwu obiektywność informacji dzięki korzystaniu z własnych baz danych.

Maszyny używane, zbyteczne urządzenia
Jeśli jesteście Państwo zainterosowani kupnem lub zbytem używanych urządzeń albo posczczególnych maszyn z przemysłu spożywczego i napojowego, firma DHMA oferuje Państwu porady oraz pośrednictwo w sprzedaży.
Utylizacja maszyn specjalistycznych z naszej branży wymaga dużego doświadczenia i kompetencji, aby w miarę możliwości zredukować koszty i nakład pracy. Stąd jednym z podstawowych elementów naszej działalności jest - obok sprzedaży i kupna - doradztwo w konkretnych projektach i konsultacja techniczna.

Ekspertyza, szacowanie wartosci rynkowej, klasyfikacja, sporządzanie katalogów

Jako dodatkową usługę proponujemy firmom pomoc w aktywnym i celowym zbycie określonych produktów jak i przy ponownym wykorzystaniu maszyn i urządzeń.
Firma DHMA sporządza także ekspertyzy i oszacowania wartości maszyn i kompletnych urządzeń produkcyjnych. Ich wartość rynkową można dokładnie określić - poza uwzględnieniem stanu technicznego i mozliwością zastosowania – jedynie poprzez kompetentną ocenę aktualnej sytuacji rynkowej w danej branży.

 

Maszyny używane - skup i sprzedaż

Nasza firma ma stałe zapotrzebowanie na skup zbytecznych instalacji, maszyn i urządzeń z branży przemysłu spożywczego i napojowego. Jeżeli posiadacie Państwo takie urządzenia i towary, ucieszylibyśmy się Państwa ofertą.
W tym przypadku prosimy o przesłanie nam – poza propozycją ceny - następujacych danych:
- typ urządzenia (producent, model);
- rok produkcji (ilość roboczogodzin);
- program użytkowy (typy produktów, jakie przetwarza dane urządzenie);
- termin ewentualnej sprzedaży.
Zdjęcia lub ilustracje techniczne oferowanych urządzeń bedą nam bardzo pomocne przy wyjaśnieniu ich przydatnosci oraz przyspieszą ich sprzedaż.

 

W razie zainteresowania zakupem maszyn lub urządzeń, prosimy o przesłanie nam możliwie dokładnych danych na temat poszukiwanych produktów. Bezzwłocznie prześlemy Państwu ofertę z naszego asortymentu.
Propozycje możecie nam Państwo przysyłać przez e-mail, faxem lub drogą pocztową.
W miarę możliwości uprzejmie prosimy o kontakt w języku niemieckim lub angielskim.

W razie dalszych pytań chętnie stoimy do Państwa dyspozycji.
Ciesząc się na udaną współpracę łączymy pozdrowienia, z poważaniem

 

 

 

 

deutsch    english    italiano    russian    polski